Auto do ślubu Łódź

Auto do ślubu - niska cena, dobra jakość, na wesele i ślub

Chcąc uprzyjemnić Państwu wyjątkowy dzień jakim jest ślub oferuję Państwu przejazd niepowtarzalnym zabytkowym autem - Peugeotem 201. Przejażdżka tym samochodem to naprawdę niezapomniane wrażenia. Jest ono doskonałym uzupełnieniem tak wspaniałej uroczystości jaką jest ślub.

Oferuję również przewozy na inne imprezy okolicznościowe takie jak:

- studniówki
- zaręczyny
- wieczory panieńskie, kawalerskie
- przejażdżki po mieście

Auto jest do wynajęcia na terenie Łodzi. Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem auta poza obszar Łodzi do kosztu wynajmu dochodzi koszt przewiezienia auta na lawecie.

W przypadku zainteresowania wynajmem auta proszę o kontakt za pomocą formularza kontaktowego w celu uzgodnienia szczegółów.

Samochody ślubne to nasza pasja. W swoim portfolio mamy całą gamę różnych pojazdów na wesele i ślub. Wspomniany Peugeot 201 to tylko jeden z wielu samochodów, który posiadamy w naszej ofercie.

Na pewno często zastanawiacie się jakim samochodem jechać do kościoła na swój ślub. Jedni mówią, że nowoczesnym, inni stawiają na tradycję i stare samochody do ślubu. Wybierzcie sami. Wy musicie się dobrze czuć na swojej uroczystości.

My jesteśmy specjalistami i kolekcjonerami starych samochodów weselnych. Mamy w swej gamie niepowtarzalne modele, które na pewno zrobią wrażenie na gościach weselnych. Nie musicie znać się na historii samochodów. Wystarczy, że skorzystacie z naszej oferty.